O Nas

O nas

Odrzańskie Ogrody to pierwsza i jedyna galeria handlowa w Kędzierzynie Koźlu. Nowoczesny obiekt zlokalizowany jest przy jednej z głównych ulic miasta. Wielkie otwarcie galerii miało miejsce 28 września 2012 r. Odrzańskie Ogrody to ponad 80 sklepów, strefa restauracyjna, kino Helios z 4 salami oraz prawie 700 miejsc parkingowych.

Nowa galeria w Kędzierzynie Koźlu to szeroka oferta handlowa i rozrywkowa. Przyjazna klientom jest również architektura obiektu. Przeszklony sufit, dzięki któremu galeria wypełni się światłem dziennym, a także aranżacja wnętrza sprawiają, że to miejsce, w którym zakupy są prawdziwą przyjemnością.

Strefa Zasięgu


Lokalizacja

- woj. opolskie w południowej Polsce

- Kędzierzyn-Koźle - 65-tysięczne miasto, drugie co do wielkości w województwie. Miasto położone jest na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych pomiędzy dużymi  aglomeracjami Górnego i Dolnego Śląska. Kędzierzyn Koźle to silny ośrodek  przemysłowy z dominującymi branżami: chemiczną i maszynową.

- Galeria Odrzańskie Ogrody zlokalizowana jest pomiędzy Aleją Armii Krajowej  a Kozielską, w pobliżu autostrady A4, przy obwodnicy miasta, blisko głównych ulic,  w centrum miasta

- w sąsiedztwie galerii znajduje się Carrefour, Kaufland, Castorama i McDonald's

 

Inwestor


Firma PA NOVA SA od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego. W portfolio firmy znajdują się obiekty handlowe, przemysłowe, stacje paliw, a także obiekty użyteczności publicznej.
Firma posiada mocny potencjał projektowy i wykonawczy, dzięki któremu podejmuje się najtrudniejszych działań inwestycyjnych.W zależności od typu inwestycji, w przygotowaniu i realizacji projektu zaangażowane są wyspecjalizowane działy grupy kapitałowej PA NOVA SA: deweloperski, budowlany, projektowo-architektoniczny, informatyczny oraz zarządzania obiektami handlowymi.
Taka struktura firmy pozwala na obsługę całości procesu budowlanego, począwszy od pozyskania nieruchomości gruntowych, poprzez wykonanie projektu architektonicznego, a kończąc na realizacji obiektu budowlanego „pod klucz”.
W przypadku galerii i parków handlowych firma oferuje również usługi w zakresie zarządzania obiektem.
Realizacja wielu projektów dotyczących obiektów handlowych dla międzynarodowych sieci takich jak: Tesco, Kaufland i Netto, otworzyła jedną ze ścieżek rozwoju firmy, jaką jest posiadanie własnych obiektów handlowych.
Od kilku lat grupa kapitałowa PA NOVA SA jest właścicielem parków handlowych w Krośnie, Raciborzu, Chorzowie, Kamiennej Górze oraz Myszkowie, centrów handlowych: Galerii Sanowa w Przemyślu, Galerii Miodowej w Kluczborku oraz galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu, a także powstałej w 2015 roku Galerii Galena w Jaworznie.
Zarządzaniem obiektami zajmuje się specjalnie powołana w tym celu spółka PA NOVA Management. www.panova.pl

 

Regulamin

Regulamin Centrum Handlowego Odrzańskie Ogrody dostępny tutaj.

 

Monitoring

W Centrum prowadzony jest monitoring wizyjny. Przetwarzanie danych osobowych (wizerunku) dokonywane jest w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz ochrony osób i mienia na terenie Centrum. Administratorem danych osobowych jest P.A. Nova Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, adres: ul. Górnych Wałów 42, 44-100 Gliwice.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych z monitoringu i praw osób, których dane są przetwarzane dostępne tutaj.

© 2012 Odrzańskie Ogrody | plej.pl |